Bubel, buble – przedmioty, usługi i wiedza najniższej jakości, psujące się

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 0,00 / 5,00
Loading...
Bez kategorii Brak komentarzy

Buble powinniśmy usuwać z naszego życia aby stawało się ono lepsze i bezpieczniejsze.

Zadaniem tej konkretnie strony jest zgromadzić dostępną wiedzę w Internecie i wesprzeć Ciebie w zgłębieniu tematu bubli niezależnie od tego, cała ta witryna  ma być przeznaczona bublom (nasza misja).

Inne nazwy: badziewie, barachło, chłam, dziadostwo, fajans, niedoróbka, fuszerka, tandeta.

Buble w kategorii przedmiotów – są towarami złej jakości, które szybko się psują w części lub całości. Najczęściej są wykonane z najtańszych , mało stabilnych materiałów. Z reguły nie mamy możliwości zapoznania się z doświadczeniami innych.

Buble w kategorii usług – są działaniami nastawionymi na podjęcie przez Ciebie szybkiej decyzji bez zastanowienia a następnie wykonanie dla Ciebie jakiejś czynności, porady, wskazówki, zachęcenia do zakupu lub zabawienia Ciebie w najróżniejszy sposób. Często nie masz możliwości sprawdzenia na co tak naprawdę się zgadzasz, jakie są opinie innych którzy skorzystali z podobnej oferty.

Buble w kategorii poglądu, wiedzy, przekonań – to najczęściej zupełnie nie widoczne buble, które nosimy w sobie. Ktoś nam coś zapodał i uwierzyliśmy w to. Może tak szybko i trwale przyswoiliśmy sobie wiedzę lub jakiś pogląd, wierzenie bo było nam tak wygodniej, bo inni tak robili – jednak nigdy nie sprawdzaliśmy, czy istnieje naukowa wiedza, czy to co sobie rozumujemy jest w ogóle logiczne.

Na stronie synonim.net/bubel znajdzesz dziesiątki synonimów do słowa bubel, naprawdę ciekawe ile mamy określeń na to jedno zjawisko. Można by rozumieć, że kulturowo jesteśmy dobrze przygotowani na niekorzystną sytuację, przedmiot, zdarzenie i na określenie tej najgorszej cechy mamy naprawdę mnóstwo określeń.

Komentarze i wpisy w temacie strony
    Some Stuff

    Podziel się opinią