Zespół HWW / POI

Strona główna » Kontakt » Zespół HWW / POI

aktualizacja 21.10.2019 

……………………………………………………………………………………….strona w przygotowaniu

Mateusz, lat 24…, Poznań, twarz projektu, jeden z prowadzących projekt (polski, angielski…) lektor, influencer, youtuber (Og December Way Of Life Vegan Nutrition & Athletics) i amatorski wokalista solowy aka Og December  Zwolennik i propagator RBE -Resource Based Economy (Gospodarki Opartej Na Zasobach Ziemi) oraz TVP – The Venus Project oraz idei wyzwoleńczych i wolnościowych. Opiekun, tłumacz przyjezdnych gwiazd zagranicznych “Beach Party Trzcianka Gramy z Sercem” 2018, 2019.


Michał
– lat 31, Trójmiasto, w HWW konsultant techniczny. Programista JavaScript, React z wieloletnim doświadczeniem oraz wachlarzem własnych rozwiązań. Specjalizuje się w wykonywaniu MVP (Minimum Viable Product), czyli przygotowywaniu bazowych wersji aplikacji internetowych, gotowych do dalszej rozbudowy. Twórca Fronthack’a (http://fronthack.com) – narzędzia wspomagającego ten proces. Entuzjasta open-source. Fan wypraw z plecakiem z dala od miasta i dobrych koncertów.

ziomek (od ziemowit), lat 53, Poznań, 5 dzieci, koordynator w HWW, prowadzący merytorycznie i wykonawczo, pomysłodawca, języki: polski, niemiecki, angielski komunikatywny, informatyk i technik-elektryk z praktyki, chemik i biolog z wykształcenia, dietetyk samouk i praktyk, ostatnie 7 lat pracował na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, wcześniej w kilkudziesięciu krótszych czasowo miejscach pracy, od prac naukowych z nietoperzami w MRU, prywatnej działalności, budowlanki, aż do pracy w koncernach, głównie w Polsce ale też w Niemczech i USA. Od 2018 uczy się i pracuje w opiece ze starszymi ludźmi za granicami PL. O sobie: Jestem szczęśliwy, żyję przecież w bogatej i bezpiecznej Europie…więcej


Platforma naszej współpracy https://trello.com/b/75sdr6MB/zadania

Some Stuff