Nasza Misja

Strona główna » Nasza Misja

Bubel, bubel, bubel – kto z nas nie zna tego tematu z własnego doświadczenia. Buble występują wszędzie. Szczególnie w naszej cywilizacji jest to od pewnego czasu nagminne zjawisko.

Buble to niekorzystne dla nas przejawienia z naszego życia. Jeśli się z tym zgadzasz to myślimy podobnie. Wyjście na przeciw zjawisku niedoróbek, głupich porad i nieprzemyślanych przekonań jest naszą misją, misją tego portalu.

Chcemy dowiedzieć się co jest bublem a co nie. Może jest tak, że ledwie kupiony przedmiot, który rozpada się nam w rękach tuż po wyjściu ze sklepu spełniłby swoje przeznaczenie w innych rękach, w innej sytuacji – po prostu musimy przedmiot  właściwie zastosować z odpowiednią dozą delikatności.

Innym razem udzielona nam rada się nie sprawdziła. Zapłaciliśmy za informację, która w ogóle nas nic a nic nie popchnęła do przodu. Jednak nie wiemy, czy dobrze zastosowaliśmy przekazane nam wskazówki, nie możemy się podzielić doświadczeniami z innymi gdyż nie mamy do innych użytkowników dostępu aby skonsultować nasze obserwacje.

Temat bubli jest obszerny, dotyczy również naszej i innych wiedzy, wierzeń i przekonań. Praktycznie do każdego zjawiska możemy zbliżyć się z odrobiną niedowierzania, krytyki czy pesymizmu i uznać je za tzw. barachło, za nieprawdę, za bubel.

Mamy nadzieję, że poprzez ten portal uda nam się polepszyć Twoje i nasze życie a może i życie innych istot na naszej planecie. Mamy w planach zbudować wielojęzyczny portal, aby dotrzeć z wiedzą na temat bubli wszędzie gdzie jest internet ponieważ w realu docierają do naszych rąk buble, które kosztują nas pieniądze, śmiecą, zagracają mieszkania, czy powodują że czujemy się oszukani lub że podążaliśmy przez życie zgodnie z wiedzą, której nie sprawdziliśmy a ktoś nam ją zapodał nawet sam nieświadomy swojej niewiedzy.

Buble są zjawiskiem szczególnym cywilizacji. Wokół bubli skupiony jest ogromny przemysł, handel międzynarodowy. Niezliczone rodziny i całe pokolenia utrzymywały się właśnie z tego, że ktoś kupował gdzieś na świecie kolejny bubel. Może uda nam się znaleźć pozytywną stronę bubla ?!

Zapraszamy Ciebie do współdziałania

 

Ziemowit Gólski

…więcej

Some Stuff