Ogłoszenie Końca Wielkiej Wędrówki Homo Sapiens za Obiecaną Owocową Krainą.

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 0,00 / 5,00
Loading...
Frutarianizm, odżywianie owocami Brak komentarzy

Ogłoszenie Końca Wędrówki Homo Sapiens za Obiecaną Owocową Krainą.

Stowarzyszenie POI i Fundacja Frulove (w organizacji) ogłasza oficjalny koniec wędrówki Homo Sapiens w poszukiwaniu krainy jak tej, z której się wywodzimy, Afryki, pełnej owoców – naszego Naturalnego Pożywienia.
Ogłoszenie istotne dla wszystkich ludów dalekiej północy i południa, a szczególnie w krajach uprzemysłowionych i rozwiniętych, gdzie występuje naturalna przerwa wegetacyjna, zima.


Tysiące lat trwająca wędrówka może zostać uznana za zakończoną. Nasza zorganizowana cywilizacja umożliwia nam dzisiaj całoroczny dostęp do owoców i warzyw dzięki stałemu i nieprzerwanemu transportowi i dystrybucji tropikalnych owoców i innych żywych roślin do miejsca naszego obecnego zamieszkania.

Jednocześnie przepraszamy się sami za wszystkie trudności i doceniamy poświęcenie naszych przodków w drodze do osiągnięcia tego istotnego celu. My również nadal cierpimy na różne schorzenia nabyte w czasie poszukiwań, jak choroby cywilizacyjne, których występowanie jest związane z naszym dotychczasowym kulturowym trybem wędrówki, dodatkowo obciążonym licznymi tradycjami kulinarnymi nabytymi podczas tego długiego czasu poszukiwania najbardziej sprzyjających warunków dla naszego gatunku.

Jednocześnie ogłaszamy, że nasze przyzwyczajenia żywieniowe nabyte w trakcie poszukiwań nadal będą powodowały liczne ofiary. To w jakim stopniu my i nasze rodziny nadal będziemy cierpieć zależy od naszej woli jak najszybszej zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych  na Odżywianie możliwie zbliżone do Naturalnego.

Pierwszym etapem zmian jest osobiste zaprzestanie zakupu i jedzenia produktów odzwierzęcych / z innych istot ziemskich lub je zawierających. Kolejnym i ostatnim etapem jest Odżywianie Naturalne polegające na odżywianiu się wyłącznie żywymi: owocami, warzywami i innymi roślinami.

Prosimy o wybaczenie wszystkie inne Istoty Ziemskie, które zabijaliśmy i zjadaliśmy przez tysiące lat, a które poświęcały życie swoje i szczęśliwe życie w swoich społecznościach po to  aby nasz gatunek mógł osiągnąć ten etap samowystarczalności, zadowalając się odżywianiem roślinnym.

Społeczność Fundacji FruLove zrobi wszystko aby okres przejściowy do zupełnego globalnego zakazu wykorzystywania i zabijania innych istot ziemskich w celach kulinarnych był jak najkrótszy.

Prośba do młodzieży:
dajcie przykład starszym a Wy i Wasz Świat będzie zdrowszy. Po prostu przestańcie jeść mięso.

Komentarze i wpisy w temacie strony
    Some Stuff

    Podziel się opinią