Praca on-line, dla osób z niepełnosprawnościami. PROBLEM – HWW

0 głosów, Średnie: 0,00 z 50 głosów, Średnie: 0,00 z 50 głosów, Średnie: 0,00 z 50 głosów, Średnie: 0,00 z 50 głosów, Średnie: 0,00 z 5 0,00 / 5,00
Wczytywanie...
Bez kategorii Brak komentarzy

temu tematowi – jak godnie pracować on-line – warto poświęcić osobną stronę. Dlaczego?

Z jednej strony to temat w środowisku otrzaskany, z drugiej strony Nam już nie chce się więcej łudzić, że coś fajnego do pracy znajdę w sieci. Z trzeciej strony temat  pracy on-line ciągle powraca w nowej wersji. Jest to duża potrzeba, szczególnie dla osób w jakiś sposób przykutych do miejsca zamieszkania, wózka lub łóżka.

Poruszam ten temat z jeszcze jednej strony. Zróbmy, pomóżmy stworzyć osobom z niepełnosprawnością takie miejsce do pracy on-line, do pracy zdalnej. Dziś jest to problem, ale znajdzie się i rozwiązanie. W temacie pracy zdalnej mamy zasadniczo jako Stowarzyszenie POI od lat wyrobioną i sprawdzoną koncepcję jak to zrobić. Nazwijmy to prościej, mamy pomysł na miejsce pracy w ciągu roku. Trzeba zatem przygotować grunt.

Jaki jest model biznesowy?

więcej informacji tutaj: 

 

 

polecamy Artykuł:
Internet nie jest jeszcze narzędziem”
https://docs.google.com/document/d/1HkyiHUtisRb5wd-L50XJ0PQ9I-g0grvoNULYAeNWvno/edit?usp=sharing

Metafora. Póki nie będziemy mieli wspólnego narzędzia, póty ta siła nie będzie otwarta w Internecie. Nasze działania będą podobne do oddziaływania tłumu podczas demonstracji. Możemy trzymać w ręku najróżniejsze parole i krzyczeć najbardziej zagrzewające hasła. Wszystkie zmieszają się z innymi i powstanie bezładny bełkot. Sytuacja tłumu zmieni się jednak w przypadku pojawienia się lidera, który zapoda co i jak, i wszyscy zaczną równo chociażby cicho wspólną pieśń śpiewać.

Jednak w przypadku Internetu nie chodzi o lidera a o punkt odniesienia informacji i skupionego wokół tego punktu zainteresowanego i aktywnego Internauty. Punktem odniesienia w Wikipedii dla słowa Rower jest strona o nazwie Rower. Jedna jedyna w każdym języku.

Liczba zwolenników lub przeciwników w Internecie jest siłą mentalną = fizyczną siłą sprawczą w rzeczywistości.

Monetyzacja produktu HWW i POI

(potocznie – przekształcanie czegoś w pieniądz).

wiecej na innej stronie w portalu poipoi.pl
http://poipoi.pl/monetyzacja-produktu-hww-i-poi/

 

 

 

cdn…..

Komentarze i wpisy w temacie strony
    Some Stuff

    Podziel się opinią