Slimetrol – JEDNA Genialna Technika Odchudzania…/ OSTRZEŻENIE !

0 głosów, Średnie: 0,00 z 50 głosów, Średnie: 0,00 z 50 głosów, Średnie: 0,00 z 50 głosów, Średnie: 0,00 z 50 głosów, Średnie: 0,00 z 5 0,00 / 5,00
Wczytywanie...
Bez kategorii Brak komentarzy

Ostrzeżenie dotyczy artykułu:   https://twoje-piekno.pl/slimetrol-ewa/news

Tak się zaczyna artykuł:
——————————

JEDNA Genialna Technika Odchudzania – minimum 14 kg mniej i EXTRA ujędrnienie ciała!

SCHUDŁAM 37 kg, mimo, że dietetycy nie dawali mi żadnych szans….

To ciekawy fakt. Nie musisz być dietetykiem by zastosować skuteczną technikę odchudzania. To lepsze niż płacenie grubych pieniędzy za wizyty w ich gabinetach i drogie diety, na które normalnie pracujący człowiek nie ma czasu. Tylko jedno pytanie…Zanim spędzimy razem te 5 minut, jakie zajmie Ci zapoznanie się z tą techniką eliminacji kilogramów, zastanówmy się najpierw, czy to w ogóle jest dla Ciebie. Jeżeli tak zdecydujesz, dostaniesz do ręki prostą fo…..\

>>>   reszta tutaj: https://twoje-piekno.pl/slimetrol-ewa/news 


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szanowni Państwo, czytelniku, potencjalna ofiaro,

Wszystko na tej stornie jest spreparowane w taki sposób aby (statystycznie) uwierzyli Państwo w treść artykułu. Krótko: Takie preparaty nie istnieją. I szkoda Państwa, Twoich pieniędzy. Wybór należy jednak do Państwa, do Ciebie. Wszystko razem jest formą gry dla dorosłych. Ktoś Ciebie mami, nabiera, obiecuje i wyciąga w ten sposób pieniądze.

Sprzedawany preparat Slimetrol  jest legalny i prawdopodobnie dla wszystkich nieszkodliwy ale też nie posiada właściwości odchudzania . Działa jak placebo. Jeśli uwierzysz w preparat Slimetrol  mocno to zadziała na 10% odbiorców, na jakiś czas.  Może nawet i nie, gdyż Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, które są silniejsze jak preparat znów Ciebie doprowadzą do stałej, znanej Tobie wagi Twojego ciała.
Składniki Slimetrolu: Zielona herbata, Kawa, Guarana – po ich zażyciu napewno pomyślisz, że To jest To !  Wchodzisz w to?

Reguły gry dla dorosłych (wybrane) :

Reklama, którą pozwoliła umieścić Wirtulana Polska znalazła się na wp.pl tylko dlatego, że jest opłacona wg. cennika Wp.pl
Preparat Slimetrol jest nieszkodliwy, więc Wirtulana Polska nie boi się konsekwencji zdrowotnych u swoich użytkowników, inaczej on by się tam nie znalazł.
Strona Blog Ewy https://twoje-piekno.pl/slimetrol-ewa/news jest spreparowana w  tani sposób. Zauważcie Państwo, że wszystkie Linki w menu poziomym jak:
O mnie     Uroda       Psychologia     Plotki     Lifestyle    ……itd kierują na tę samą stronę o preparacie, abyś napewno się na niego natknął…. wszystko jasne?
Inne strony w Interncie: 
jest ich wiele, przytaczają różne historie, reklamują ten sam preparat. Co więcej ośmiewają Slimetrol aby namówić Ciebie do zakupu innego. I tak w to się gra!
Fotografie użyte na stronie były już używane w innych językach co pokazują wyniki google:

Jeśli sądzisz, że zaoszczędziłeś pieniądze dzięki tej stronie lub się czegoś nauczyłeś, możesz wesprzeć nasze Stowarzyszenie POI, skontaktuj się z nami.

Pozdrawiamy,
Stowarzyszenie POI

Komentarze i wpisy w temacie strony
    Some Stuff

    Podziel się opinią