Teraniczka. Donice z terakoty, donice na wymiar. Donice z kafelków.

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 0,00 / 5,00
Loading...
Bez kategorii Brak komentarzy

Teraniczka jest wyjątkowa, na miarę naszych czasów. Jest estetyczna i ekologiczna. Wykonana ręcznie.
Teraniczki nie widać – jak kameleon wkomponuje się tak w otoczenie, że widać tylko zielone rośliny. Teraniczkę wyróżnia to, że można ją wykonać z kafelków, które już posiadasz, np. po budowie łazienki czy kuchni. Nie musisz już więcej szukać standardowych doniczek, które tylko mniej więcej pasują do Twojego wnętrza.

Teraniczki, donice na wymiar wykonane są z materiałów recyklingowych + klej. Najczęściej donice wykonuję je z nowych kafelków/ terakoty, której pojedyncze egzemplarze zostały przeznaczone do utylizacji. Ktoś kupił za dużo i je przeznaczył do wyrzucenia. Możesz również dostarczyć Twoje kafelki, które zostały Tobie po remoncie i wykonać donice dokładnie w odcieniu Twojego wnętrza.

Preferuję wykonywanie donic maksymalnie do jednego z wymiarów równym 50 cm. Teraniczki kierujęmy do najbardziej świadomych klientów, którzy kierują się oszczędnością własnych potrzeb w odniesieniu do natury.

Jestem otwarty na Państwa sugestie co do kształtu, koloru i indywidualnych pomysłów wykonania.

Oświetlenie. Cechą dodatkową Teraniczki jest możliwość wyposażenia donic w indywidualne oświetlenie lampką LED z odzysku, ze starych żarówek LED przeznaczonych do recyklingu i starego niepotrzebnego zasilacza od komórki.

Kontakt: 2ziam3@gmail.com

Komentarze i wpisy w temacie strony
    Some Stuff

    Podziel się opinią